Hayatımızda Ay Lambalarına İhtiyacımız Var

Hayatımızda Ay Lambalarına İhtiyacımız Var

İc mimarlık firması olan Move Mimarlık olarak oturma odası ve evinizin diğer alanlarının tadını ay lambaları ile çıkarmanızı öneririz. Özellikle sonbahar gecelerinde, parlak bir dolunaya bakmak istemez misiniz? Piyasada farklı boyutlarda ve tasarımlarda bulunan bu ay lambaları ile farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ay lambalarında aydınlatma olarak ise led ışık kullanılmaktadır.

Bu muhteşem fenerleri Çayyolu ic mimarlık firması olarak özellikle oturma odalarında kullanmanızı öneririz. Gece lambası olarak çocuk odalarında da kullanabilecek bu aksesuar gerçek ay dokusu olması sebebi ile sizleri rahatlatacaktır. Ayrıca elinize bir kitap alarak, sehpada da kahve eşliğinde mükemmel bir atmosfer içinde bulunabilirsiniz. Bu lambaların farklı versiyonları da bulunmaktadır. Bu ürünlerin kabloları da oldukça geniştir.

Ayrıca 30 bin saate kadar led ömrü bulunmakla birlikte lambanızı yerleştirmek için cam standı ile birlikte bu ürünler satılmaktadır. Kablo uzunluğu 1,5 metre olan bu lambaları evinizin dilediğiniz ortamında kullanabilirsiniz. Çukurambar ic mimarlık olarak tavsiyemiz bu lambaları tercih ederken kullanım alanına göre çapta olan ürünü satın almanızdır.

Bu lambalar gerçek ay prototipinde üretilmektedir. Dışarıdan bakıldığında dolunay gibi görünen bu lambaların dış kısımları ise organik biyopolimerdir. Ayrıca sensörlü ve pilli olarak üretilen modeller de bulunmaktadır. Baş ucu lambası olarak da kullanılabilecek olan bu lambalar karanlık ortamlarda hoş bir görünüm sağlar.

İc mimarlık ofisi olarak bu dekoratif lambalar ile güzel bir dekorasyon yapmanızı tavsiye ederiz. Sizin için gökyüzü büyük bir anlam ifade ediyorsa bu lambaları gece lambaları ya da lambaderler ile değiştirebilirsiniz. Ay şeklinde olan lambalar farklı maddeler kullanılarak da üretilmektedir. 3D olarak üretilen bu lambaların oda nemlendirme özelliği olan versiyonları da bulunmaktadır.

Ayrıca bu lambaların bir çoğu dokunulduğunda ışık rengini değiştirir şekilde üretilmektedir. Dilerseniz ışığını da kapatarak sadece nem özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu lambaların şarjlı olan versiyonları da bulunmaktadır. Genel olarak orijinal rengin bozulmaması için beyaz ve sarı olarak üretilmektedir. Çankaya ic mimarlık firması olarak ev dekorasyonu ve aydınlatma konusunda sizlere teknik destek vermeye hazırız.