Endüstriyel Titreşimli Lüks Perdeler

Endüstriyel Titreşimli Lüks Perdeler

Titreşimli pedler, çok fazla ağırlığa sahip nesnelerin kurulumunda uygulanmak için tasarlanmış portatif bir üründür. Uygulanan titreşimli ped teknolojisi sayesinde, nesnelerin sabit ve eşit derecede kalmasına yardımcıdır. Bu gibi faydalarına ek olarak birçok nesnedeki gürültüyü izole etmek, kullanıldığı nesnenin uzun ömürlü olmasını sağlamak, aşırı yıpranma ve aşınmayı da azaltması gibi faydaları bulunmaktadır. Titreşimli lüks pedler ile nesnelerin birbirine, etraftaki yapılara veya insanlara vereceği fiziksel zarar riski indirgenebilir. Titreşim yalıtımını sağlayan bu lüks pedler ile iç mimarlık ekibi tarafından dekorasyon işlemleri yapılacak olan alanda tam izolasyon sağlanabilir. Titreşimli bir ped, nesnedeki titreme kat sayısını sıfıra indirgeyerek ses yalıtımında da çığır açmıştır.

Lüks Perdelerin Faydaları

Titreşimle lüks pedler, mimarlık şirketlerinin standart ürün kataloğunda bulunan vazgeçilmez bir üründür ve istenilen her ortama istenilen her kalınlıkta, renkte ve miktarda uygulanabilir. İçerisindeki visko elastik yapısı sayesinde, istenildiği gibi şekillendirilip renklendirilme özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle kullanıldığı ortamda kolaylıkla renk kombinasyonu da sağlanabilir. Endüstriyel alanda kullanımları ile evlerdekine benzer bir şekildedir ve makinaların zeminle temas sonucu oluşturduğu ses ve hareketi izole etmektir. Hareketi izole etmesiyle de makinanın uzun ömürlü olmasını, yıpranarak aşınmasını ve etrafa verebileceği fiziksel zararları önlemektedir. Titreşimli pedler kauçuk gibi malzemelerden de üretilebildiğinden, evlerdeki çamaşır ve bulaşık makinalarından daha büyük boyutta endüstriyel makinalarda da çözüm sunmaktadır. Gürültü yapan veya fazla titreşim sağlayan makinalarda, pompalarda, motorlarda ve kompresörlerde bu son teknoloji lüks pedlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı ve Farklı Alanlar

Ankara move iç mimarlık şirketi ürün kataloglarından seçeceğiniz titreşimdi lüks pedler ile makinanızın yarattığı titreşimleri izole edip, ani olarak meydana gelecek şok kuvvetlerine karşı zeminlerinizi koruyabilir ve zeminin zaman içerisinde aşınmasını da engelleyebilirsiniz. Bu lüks pedler, herhangi bir montaj veya vidalama işlemi gerektirmediği için kullanımı gayet pratik ve kolaydır. Ayrıca sadece makinalarınız için değil bina yapıları ve bileşenlerinde de bu ürünü kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü ve ergonomik yapısıyla, her keseye uygun olan bu ürün kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır.