En Sevdiğiniz Şovları Tarzda Arttıracak 51 Hareketli TV Sehpası

En Sevdiğiniz Şovları Tarzda Arttıracak 51 Hareketli TV Sehpası

Televizyon sehpaları genellikle duvara monte edilir ya da zemine konulabilir şekildedir. İç mimarlık alanında her iki model de tercih edilmekle birlikte zemin modelleri daha çok tercih edilenler arasındadır. Dekorasyon olarak estetik duran televizyon sehpalarının hem pratik hem de kolay temizlenebilir olması gerekmektedir. Farklı renklerde modelleri bulunabildiği gibi daha çok pratik olanları tercih edilmektedir. Genellikle tercih edilen modeller raflı ya da dolaplı olan modellerdir. İçerisinde birçok eşya bulundurabilen bu sehpa modellerinde diğer bir aranan özellik kolay temizlenebiliyor olmasıdır. Bazı televizyon sehpaları kitaplık şeklinde de olabilmekte ve bu tarz sehpalar mimarlık alanında mekanda oldukça şık bir görüntü oluşturabilmektedir.

Televizyon Sehpalarında Modeller

Temizliğinin kolay olması sebebi ile genellikle cam şeklindeki televizyon sehpaları tercih edilse de ahşap olan sehpalar da çok fazla tercih edilenler arasındadır. Özellikle koyu renkte dizayn edilmiş bir mekanda ahşap renklerin kullanılması mekanda daha klasik bir hava yaratmaktadır. Zemin modelleri dışında bir de yüzer televizyon sehpaları vardır. Duvara monte edilen bu modeller bulunduğu alanın temizliği konusunda kullanıcılara kolaylık yaratmaktadır. Genelde koyu renkte ve led lambalar yardımı ile aydınlatılmış olan bu modeller Ankara move iç mimarlık tarafından da iç mekan tasarımlarında kullanılmaktadır. Televizyon sehpaları daha sade bir tasarım isteğinde bulunan bireyler için yalnızca uzun ince tek bir raf şeklinde de dizayn edilmektedir.

Televizyonun Tamamını Kapsayan Televizyon Sehpaları

Hem arka panel hem de alt dolap içeren bu modeller televizyonu duvar ile bütünleştirmekte ve duvar rengi ile uyumlu bir renkte dizayn edilebilmektedir. Koyu renkte duvar renkleri için aynı renkte ya da ahşap renkte dizayn edilmekte ve açık renkteki duvar renkleri için de uyumlu olan farklı bir renkte dizayn edilebilmektedir. Bu arka panel içerikli televizyon sehpalarında televizyonun yan kısımlarında kitaplıklar ve alt kısımlarında dolaplar bulunabilir. Alt kısımlardaki dolaplar isteğe göre sürgülü kapaklı bir şekilde dekore edilebilir. Bazen de arka panel bulunan bu modellerin panel kısmı led ışıklar yardımı ile aydınlatılabilir ve bu şekilde daha aydınlık bir görünüm elde edilebilmektedir.