Çizgili Duvar Kağıtları Kullanın, Evinizin Havası Değişsin

Çizgili Duvar Kağıtları Kullanın, Evinizin Havası Değişsin

Desenli duvar kağıtları kullanmaktan çekinmiyorsanız bu çizgili duvar kağıtları ile farklı bir görünüm öneriyoruz. ic mimarlık firması Ankara Move İç Mimarlık Tasarım olarak ister yatak, isterseniz de dikey şeritler ile harika ve sofistike duvarlar yaratmanız hususunda sizlere yardımcı olmak adına bu içeriği hazırladık. Desenli duvar kağıtları ile birlikte özel desenli halılar, dalga deseni olan yatak başlıkları ve puantiyeli çarşaflar tercih ederek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Vintage estetik açısından ise banyonuzda da bu duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. İtalyan tabureleri, antika avizeler ile çizgili duvar kağıtlarını birleştirerek ortama sofistike bir hava katabilirsiniz. Siyah beyaz zemin kaplamaları ile çizgili olan bu duvar kağıtlarını da kombine edebilirsiniz. Desenleri karıştırarak da mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Zamansız çizgiler kullanarak ic mimar olarak farklı bir ambiyans yaratmanızı tavsiye ediyoruz. Zemin lambaları, fotoğraflar, masalar ve ahşap koltuklar ile hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sadece salon ve oturma odalarında değil, banyolarda duş arkalarında da yatak çizgilerden oluşan duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Siyah ve beyaz şeritler banyonuzda da şık bir görünüm yakalamanız noktasına sizlere yardımcı olacaktır.

Denizcilikten ilham alarak da banyolarınızı süsleyebilirsiniz. Çayyolu ic mimarlık firması olarak mavi ve beyazın muhteşem uyumunu kullanmanızı öneriyoruz. Rahat bir yatak odası, giriş salonu için de kullanılacak bu renklerin yanı sıra kırmızı rengi kullanarak da farklı bir hava yaratabilirsiniz. Özellikle giriş koridorlarında kırmızı çizgili duvar kağıtlarını kilimler ve kilim desenli yolluklar ile kombine edebilirsiniz.

Nötr şeritler de evinizde hoş bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Dinlenme odası, çocuk odası ve yatak odası gibi alanlarda bu nötr renkleri beyaz renk ile kullanarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ortamda bulunan dekoratif ögeleri göz önünde bulundurarak yatay ya da dikey çizgileri kullanarak ortama farklı bir hava katabilirsiniz.

Çankaya ic mimarlık olarak sizlere tavsiyemiz dramatik zeminler ile çizgili duvar kağıtlarını kombine etmeniz yönünde olacaktır. Özellikle kahvaltı köşelerinde beyaz masalar ve yüksek bar sandalyeleri ile hoş bir görünüm yaratabilirsiniz.