Çalışmanıza İlham Verecek Gelişmiş Ticari Ofisler

Çalışmanıza İlham Verecek Gelişmiş Ticari Ofisler

Kişisel çalışma alanlarının tasarımı iş verimi açısından da önemli bir konudur. Ancak pek kişi ofis tasarımının nasıl yapılacağı hususunda bilgi sahibi olmadığından dolayı, sadece görselliğe önem vermektedir. Görsellik müşteri izlenimi için elbette ki önemlidir. Ancak rahat bir ofiste çalışmanız müşterilerinizin beğenisine sunacağınız işlerin de kaliteli olmasına yardımcı olmaktadır. İç mimarlık firması olarak sizlere öncelikle ofisinizde duygu panosuna yer vermenizi tavsiye ederiz.

Duygu panosu adı verilen noktada sevdiğiniz ve sizlere ilham verecek olan kitapların bulunması gerekmektedir. Işık ve parlaklık çalışma alanı için çok önemlidir. Bu sebeple genelde ofislere ahşap zeminler eklenmektedir. Ahşap ürünlerin hem modası geçmez, hem de ortamda oldukça şık dururlar. Ankara Move İc mimarlık ofisi olarak iş verenlere tavsiyemiz çalışanların dinamizm kazanması amacı ile molalar için özel oyun alanları oluşturmaktır.

Ortama ekleyeceğiniz çiçek detayları ile hem bu tasarım ortama farklı bir hava getirecek hem de çalışanlarınızın içini açacaktır. Çayyolu ic mimarlık olarak olarak diğer tavsiyemiz ofis camları olacaktır. Modern bir tasarım ile taş zeminler, altın detaylı aksesuarlar ve dokulu duvar kağıtlara kullanarak ortama farklı bir hava katabilirsiniz. Renkli çalışma alanları oluşturarak da çalışma alanını eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Ayrıca toplantı odalarının dizaynı da oldukça önemli bir konudur. Konferans salonu, toplantı salonu gibi alanların ferah ve rahatsız edici olmaması gerekir. Bu amaçla temiz ve sade bir alan yaratmalısınız. Ayrıca kristal taşlı avizeler ile bu alana farklı bir hava katabilirsiniz. Cesur tasarımlardan hoşlananlar ile ofislerinde siyah rustik bir masa, altın detaylı ayaklar, siyah ve beyaz geometrik çizgilerden oluşmuş zemin, kırmızı bir sehpa, siyah koltuklar ve çok renkli bir oturma koltuğu tercih ederek de şık bir tasarıma imza atabilir.

Çalışma alanlarında Çankaya ic mimarlık firması olarak açık görüşlü bir alan yaratmanızı tavsiye ediyoruz. Akıllı bölücüler kullanarak alanı farklı da şekillendirebilirsiniz. Açık görüşlü bir alan için tavanların da yüksek olması gerekir. Move mimarlık olarak ofisinizde rahat etmeniz ve müşterilerinizin beğenisine sunmanız açısından sizler için mükemmel ofis tasarımları hazırlamaktayız. Hemen firmamız ile iletişime geçin ve muhteşem bir ofis sahibi olun!