10 Mükemmel Bonus Odası Fikirleri

10 Mükemmel Bonus Odası Fikirleri

Evinizde kullanmadığınız boş ve bonus odalarınız varsa İc mimarlık olarak sizlere bu odaları şekillendirmek ve faydalı olarak kullanılmak üzere 10 farklı tasarım hazırladık. Şayet evinizde boş bir oda bulunacak kadar şanslıysanız, yaşam tarzınızı geliştirmek için bu tavsiyelerimizi dikkate alarak göz alıcı bir oda sahibi olabilirsiniz.

Ofis

İc mimarlık ofisi olarak özellikle evde çalışmak durumunda olan kişiler için alüminyum masa ve ahşap sandalyelerden oluşan rustik bir ofis yaratmanızı öneririz.

Zanaat Odası

Şayet hobileriniz varsa, bir şeyler üretmeye meraklıysanız evinizdeki bu odayı zanaat odasına çevirebilirsiniz. Eşyalarınızı istiflemek için duvara küçük çapta dolaplar ekleyebilir, ortaya genişçe bir masa ve sandalye ekleyerek kendinize mükemmel bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Müzik odası

Şayet müzik dinlemekten hoşlanıyor ve müzik enstrümanı çalmayı biliyorsanız böyle bir oda kurulumu yapabilirsiniz. Oturmak için puf koltuklar tercih ederek hem maliyetsiz hem de şık bir oda tasarımı yapabilir, müzik aletlerinizi duvarlara ve zemine yerleştirebilirsiniz.

Oyun odası

Oyun çadırı, raflar ve duvar sepetleri kullanarak şık bir oyun odası yapabilir ve çocuklarınız ile bu oyun odasında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyunları yerde oynamak üzere yine nötr renklerden oluşan bir halı da tercih edebilirsiniz.

Oyun salonu

Sadece küçük çocuğunuz için değil kendiniz için de bir oyun odası inşa edebilirsiniz. Bilardo gibi masa oyunlarını bu alanlara yerleştirebilirsiniz

Çocuk sanat odası

Çocuklarınız için mükemmel alanlar oluşturabilir ve onların el becerilerini bu alanda geliştirmelerine katkıda bulunabilirsiniz.

Yoga odası

Şayet yoga yapıyorsanız Çankaya ic mimarlık ofisi olarak sizlere tavsiyemiz mükemmel bir yoga odası tasarlamanız olacaktır.

Medya odası

Renkli bir oda tasarımı ile evinizde sinema filmi izlemenin tadına varın.

Dinlenme salonu

İc mimarlık ofisi olarak sizlere tavsiyemiz evinizin bonus odasını dinlenme odası için ayırmanız olacaktır. Günlük yaşamın stresi sizi sıkıyorsa rahatlamak için bu odayı tercih edebilirsiniz.

Spor salonu

Bonus odanızı değerlendirmek için bu alanı spor salonu olarak da kullanabilirsiniz. Kum torbası, ağırlık gibi spor aletleri aynı zamanda basit bir aydınlatma ile ortamı hareketlendirebilirsiniz.